| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie bine, bine de tot franceza? Sa-mi lasati si mie id-ul! Am nevoie de putin ajutor.

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Desi mi-as dori sa stiu pentru ca este foarte importanta, nu am avut ocazia sa o invat foarte bine din lipsa uinui profesor bun. Daca engleza am mai invatat-o din filme franceza nu.

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stiu eu, destul cat sa o predau. Da-mi msj privat.

| Bacemi a răspuns:

Stiu eu un pic, nu perfect, da nici incepator.

| medex3 a răspuns:

Totul_everde...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care-i problema?

| oranya a răspuns:

De ce?

| JLBKO a răspuns:

Eu stiu... ID:arianabanescu

| dannypetcka a răspuns:

Prietenul meu stie perfect sta in franta de ceva vreme dar nu stiu exact unde mai vine pe aici in vizita iti las id-u spui ca de la danny petcka ai aflat de el east_boy9