| AndraWIne a întrebat:

Cine stie cateva cantece frumoase folk, cantece de munte sa imi spuna si mie?
Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Cauta ceva de la Karma, vezi ca nu gasesti pe youtube. Daca mai ai s.t.rong dc sau ceva de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta: Phoenix, Talisman, Compact, Semnal M, Pasarea colibri, Valeriu Sterian, Emeric Imre, MIRCEA BANICIU, Mondial, Nicu Alifantis, Mihai Margineanu, Alina Manole, Roza vanturilor, Praf in ochi, Tatiana Stepa, Tapinarii, Focul viu, Odissey, Florian Pittis, Stefan Hrusca, Vasile Şeicaru, Ducu Bertzi, Nicu Alifantis, Bogdan Curta, Doru Stănculescu, Victor Socaciu, Tatiana Stepa, Dinu Olăraşu, Mircea Florian, Maria Gheorghiu, etc. cu muzica lor au crescut parintii si bunicii nostri. salut!