| ali_7518 a întrebat:

Credeti ca sunteti destepti? De ce?

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mă consider un om obișnuit, modest, nici de cum un om deștept chiar dacă am 24 de ani de școală.
Pa, pa.

| EUSIATIT a răspuns:

E bine sa lasam pe altii sa ne aprecieze, sau daca chiar ne credem destepti trebuie sa pastram pentru noi parerea...

| Silvia a răspuns:

Nu ma consider proasta.Asta e important.hee hee

| User a răspuns:

Normal. einstein II laughing. glumesctongue. nu imi place sa ma autocaracterizeztongue

| cheloo74 a răspuns:

Cu modestia care ma caracterizeaza as zica ca destept poate nu sunt, dar inteligent si perspicace in mod sigur. Totusi cand intru aici pe site simt ca sunt mult, dar muuuult mai destept ca de obicei. Hmmm! Oare de ce?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ma consider un om normal care se pricepe in domeniul lui de activitate, dar si acolo trebuie sa te informezi permanent pentru a fi in ton cu noutatile care apar in timp. Niciodata nu poti sa spui ca le stii pe toate, deci nu te poti considera un om destept.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cateodata. asa se nimereste! daca mi-a placut mai mult sa stiu, si sa pot! decat tigara, paharul sau fotbalul si pescuitul...

| fabiola a răspuns:

Imi place mai mult istetimea decat desteptaciunea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin destept

| vyol3ta a răspuns:

Nu, dar nici proasta nu suntwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Psihosex, ce vrei sa spui ca cei care baeau sau pescuiesc sunt prosti? iti zic ca te inseli, sau poate ca te-ai referit la cei care stau 24 de ore, 7 zile pe saptamana in bar sau la pescuit.

| I.Love.Football a răspuns:

Ma duce capul suficient cat sa ma descurc in ceea ce ma intereseaza big grin.

| JeSa a răspuns:

Buna!, ba eu stiu ca,- sunteti cu totii destepti in felul vostru!, is spirit de om, gresesc!, ps. : Sa fi destept pe scurt inseamna : Sa nu existe greseli!, deci Nu-S!

| ciumpalaku a răspuns:

Nu sunt destept, dar cu siguranta sunt inteligent.

| DrViorel a răspuns:

Eu las competentele, faptele, sentimentele, si pe altii sa ma defineasca... Si cunoasterea e infinita, destept esti doar intr-un anumit punct...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu nu cred, dar o fac altii pentru mine. Deci nu am de ce sa ma plang happy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Proasta nu sunt asta e clar laughing.
Desteapta? Poate smug.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Destept? Nu. Dar cand ma uit in jur pot zice ca am simt bine...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu nu cred, dar stiu ca omul cat traieste invata si tot prost moare.In concluzie oricat de destept crede ca este nu le poate cunoaste pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred cu tarie ca sint destept pentru simplu motiv ca n-am vazut niciodata unde am fost sau cind...

| cîrne a răspuns:

Cand ma uit la google-expertii de pe TPU, incep sa ma indoiesc

| lili24 a răspuns:

Las pe altii sa isi dea cu parerea despre cat sunt de desteapta, din felul cum vorbesc, cum ma comport, rezultatele mele scolare, rezultatele obtinute prin munca, dar sunt mandra cand in urma mea ramane un lucru facut cu gust si bun simt care este apreciat si de alte persoane.

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Lauda de sine, nu miroase a bine!
totusi, lasa faptele si rezultatele sa vorbeasca...