| anonim9324782 a întrebat:

Daca vreau sa vopsesc o pereche de tenesi albastri inchisi in negru (cu vopsea textila) va trebui sa aplic un strat alb inainte?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu

părere: mai mare daraua decât ocaua, ia-ți alții

| Yuoia a răspuns:

"Tenesi"? Nu. Teniși!
https://www.dex.ro/tenis
De ce sa dai cu alb? Nu dai direct cu negru, pentru ca e o culoare mai inchisa decat cea existenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu acea vopsea textilă se pot personaliza haine? Dacă da, de unde se poate face rost de ea?
Oare se duce la spălat?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Dar să vezi ce nașpa o să fie, când se va lua culoarea pe șosete si chiar pe picioare, mai ales dacă te prinde ploaia sau calci din neatenție, într-o băltoacă.
Nu merită deranjul, cumpăra-ți o altă pereche, pe negru.