| Alyn1998 a întrebat:

Dati-mi si mie um program cu care sa uploadez pe youtube(am cont)

daca nu spuneti-mi de ce la youtube uploader cand uploadez imi da DON'T SENT/SEND ERROR REPORT

funda

2 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

Descarca real player, apoi cand vrei sa descarci de pe youtube iti apare sus in dreapta download videowinking

| iulianr a răspuns:

Free Youtube Uploader:http://www.dvdvideosoft.com/guides/dvd/upload-video-to-YouTube.htm

Daca vrei sa incarce filmuletele pe youtube cat mai repede, filmuletele trebuie sa fie mici, dar daca vrei sa incarci filmulete HD, atunci iti va merge mai greu.

Sper ca te-am ajutat! :D:D