| Criss_2263 a întrebat:

De unde pot cumpara papirusuri egiptene ORIGINALE? (daca este vb de un magazin sa fie din bucuresti) dau fundita:*:X

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu 3 imense, inramate originale, 200x60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu 3 imense, inramate originale. 200x60 a.ciprian@lycos.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sotul meu este din Egipt. Daca doresti papirusuri originale astept mail la imariana35@yahoo.com!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stiu eu un magazin in bucuresti de papirusuri

| Biia a răspuns:

Papirusuri egiptene din cate stiu eu se gasesc numai in Egipt deoarece am fost eu si mi-am luat dar de la un MAGAZIN special.Sunt multi acolo care umbla cu papirusuri dar, nu sunt originale!

| doru6708 a răspuns:

Saiptealut! am un papirus egiptean daca te mai intereseaza. dimensiunea este de 140x70 cm. mai am si trei statui tot egiptene daca esti interesat de arta egipteana! 0768097557 este telefonul meu sau fetica_nelu adresa de mess. cu respect!