| Rox348 a întrebat:

FUNDAkisskiss cine imi spune si mie niste site-uri cu imagini pentru telefon in afara de zedge

5 răspunsuri:
| Rox348 explică:

Emaaa mersi pentru ajutor dar vrea ceva gen de dragoste dar sa nu fie poze facute de amatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai tari fundaluri aici http://www.panalu.net/2010/11/imagini-animate-pentru-telefoane-mobile.html animate personalizabile, vezi mai multe pe site

| emm a răspuns:

Pai de pe photobucket si flickr nu poti sa iei?batting eyelashes
zic si eu>big grin

| roxymaria a răspuns:

Http://www.mobile9.com sau poti sa te mai joci pe google scrii wallpaper mobile si cauti;;)