| siminafive5 a întrebat:

Funda! Imi puteti zice ce note [medie] trebuie sa am ca sa pot intra la Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj.

PS:Imi puteti spune din anul 2012?

Răspuns Câştigător
| allex20n a răspuns:

Sa zicem ca trebuie sa ai o medie de peste 7.50 ca sa intri la buget, dar depinde la ce vrei, depinde de concurenta. iar daca nu vrei la buget poti avea si mai putin, am avut colegi care au intrai cu mai putin de 6.50, dar nu la buget- dar si aici depinde de concurenta. succes!

6 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

In anul 1092 eu am intrat cu 12, 33.

Răspuns utilizator avertizat
| Sappho a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Numai fiti atat de ignoranti si vai doamne"pe vremea mea se intra cu.". In ziua de azi cei mai prost pregatiti sunt profesorii care nu fac altceva decat sa piarda timpul cu gratie pe la catedra. Daca s ar face o pregatire temeinica in scoli atunci nu s ar mai intra cu asemenea medii. Dar desigur toata lumea judeca, nimeni nu cauta cauza...

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim5566 a răspuns:

7,5?

| Sappho a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Am luat bacul stati linistita, spuneam doar ca e aiurea sa facem atatea comparatii. am vazut ca sunt medii mici (mai ales la medicina) dar e problema lor