| LitaKamelya a întrebat:

Heeey! Ati comandat vreodata Tempera Redimix? Adica tocmai am intrat in Lipatti la arte plastice si as dori sa comand Tempera Redimix, dar nu stiu sigur daca este destul de buna.

1 răspuns:
| Anonnymous a răspuns:

Nu te complica. Mergi frumos pe Lipscani, treci prin Hanul cu Tei si nimeresti pe strada cu Club A si Argentin (nu stiu cum se numeste strada, dar google it) si gasesti acolo magazinul Andreea, unde au cele mai bune sia dorabile chestii profi pentru pictura. Un sfat ar fi sa-ti iei acrilice. Sunt mai bune decat tempera, dar depinde si ce sfaturi ai primit de la profesori.
Si in Hanul cu Tei, gasesti 3 magazine cu tot ce-ti trebuie pentru arte plastice. Mie imi place foarte mult Rembrandt ( - magazinulwinking ).