| ValulVerde a întrebat:

Hei! Am o intrebare la care am nevoie de raspuns urgeeeent!: Vreau să dau la liceul de arte și pe foaie scrie ca trebuie să aduc: -5 lucrări -- compozitii libere cu problematici plastice diferite. Asta înseamna că pot să duc niște foi cu picturii (proprii, știu)?

2 răspunsuri:
| Mihai4 a răspuns:

Da, poti duce. Nu conteaza in ce tehnica sunt

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti aduce 5 lucrari dar diferite, adica sa fie din diverse domenii (de exemplu: una poate fii cu vaze si flori, alta cu apa, copaci, natura, o a treia sa contina oameni, samd.