supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

În ce țări e considerat sănătos să scuipi pe stradă?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatos pentru ce? Pentru asfalt? Sau pentru gropile de pe la noi? Poate le umple lumea cu...scuipici happy

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Habar n-am.
A comentat domnul ăsta legat e o întrebare de-a mea:

acum 2 minute | Celcestietot a răspuns (pentru Nevermore):
Intr-o tara civilizata este considerat sanatos scuipatul pe strada, deci acea tara este plina de,, retardati'' laughing. O fac daca vreau, nu scrie nicaieri ca nu am voie sa scuip ca acea categorie de,, retardati''.

| Catrice a răspuns:

I-auzi ce-ți răspunde mai sus rolling on the floor
De ce ne întrebi pe noi când numa' el știe răspunsul.

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru Catrice):

Mi-a dat ignor că i-am dat un vot nefolositor sad

Celcestietot
Miercuri, 11 Martie 2020, 9:59 pm
Salutare!
Voiam sa iti urez o seara buna si sper ca ai avut o zi foarte frumoasa astazi, sper ca lumina zilei s-a vazut foarte bine. Intunericul a sosit si am decis sa te invit la o petrecere, chiar te-am trecut pe lista! Unde? Pe lista mea de utilizatori ignorati, acolo este petrecere mare happy! Sper sa te distrezi, nu avem bauturi alcolice si nici mancare, asa este aici in void sad.

| andiceasu95 a răspuns (pentru supadeceapa):

laughing

| mudokins78 a răspuns:

In India, de fiecare data cand esti vazut ca scuipi pe strada de politie iti iei pe carca cateva bete.

| StrongHeart a răspuns:

Hm,mi-ai amintit de ceva.
Aveam niste prieteni prin liceu care faceau meditatie la matematica cu un profesor foarte cunoscut in orasul din care vin.El era cunoscut genul mai caterincos si chiar toti pe care-i stiu spuneau ca facea numai glume vulgare si chestii de genul asta
Si profesorul asta a plecat o perioada din tara, pana in Londra.
Cand s-a intors, elevii l-au intrebat.Si spuneti-ne domn' profesor,cum a fost in Anglia?
Ce a raspuns?
Pai,bai copii,a fost fain, frumos, mi-au placut multe lucruri, o tara interesanta, ce m-a deranjat e ca nu puteai sa dai si tu ca omu' o flegma pe strada ca te gineau politistii.
laughing

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru StrongHeart):

rolling on the floor

| aXy99 a răspuns:

Nevermore traieste intr-un univers paralel.

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru aXy99):

Celcemâncătort e pro-scuipat, nu șmecherul de Nevermore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Si eu scuip

| Sophieka a răspuns:

In Romania si in restul tarilor care au asemenea nivel de inteligenta, respect, bun simt.