| TheScorpions a întrebat:

In tom si jerry era un episod in care era iarna si era o sticla jos in zapada ei locuiau la bloc si la sfarsitul episodului il lasa pe tom afara jos...cum se numeste episodul puppy dog eyes? funda!

Răspuns Câştigător
| BBEgirl a răspuns:

Am eu episodul tau...l-am gasit in cele din urma http://www.youtube.com/watch?v=B-mx86qP2L8

2 răspunsuri:
| Panteros a răspuns:

Stiu cum era happy : Cand tot isi trimiteau mesaje unul celuilalt, nu? Imi pare rausad, dar nu tin minte sa fi avut un nume. Poate un numarhappy...happy