| Serenity_3531 a întrebat:

Ohayo! Intrebarea este adresata celor care au vazut filmul Agora. Stiti cumva ce rasa este cainele lui Hypatiei? Imi place foarte mult. :X:X:X Am cautat pe net, dar in zadar. Sper sa ma ajutati. Arigato.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Serenity_3531 explică:

Intradevar Hypatia o chema, am gresit eu... Pana la urma nu stie nimeni? nail biting

| Licurici_2296 a răspuns:

Din cate imi aduc eu aminte, Agora se numea orasul in care se petrece actiunea happy
Nu stiu ce rasa e cainele Hypatiei.
si nici nu stiu cum se zice la ''Cu placere!'' in japonezahee hee