| admin_8119 a întrebat:

Pentru pasionatii de Photoshop: nu este deloc o intrebare, am nevoie de o persoana care poate face un logo pentru un site, logo-ul sa fie ceva de gen: http://www.eightyonedesign.co.uk/......o-main.jpg

Rog o persoana sau mai multe care ma pot ajuta, si promit ca ii ajut si eu cum pot, sa lase un mesaj aici si o sa ii contactez eu.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anncky a răspuns:

Ma ofer eu happy. sa incerc... dar daca nu iti place nu trebuie sa il pui pe site happy happy

1 răspuns:
| anncky a răspuns:

Mie imi place sa desenez. dar nu am mai desenat de mult timp pe calculator... happy

id meu : ancutay08@yahoo.com