| NunameAnonimywhe a întrebat:

Salut, Astăzi am găsit o medalie foarte veche pe care scrie "Medalia de ARGINT conferita Dlui",,,, Înfiintată la 25 Ianuarie 1906 din inițiativa prefectului George Cair, iar pe spate este un desen cu o armă și o sabie și pe lângă scrie "Societatea De Arme Gimnastică Și Dare La Semn Din Dâmbovița". Dacă știe cineva de unde este și cât valorează, lăsați cu comm.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

E din aur? Dacă nu, 10 lei.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orienteaza-te pe aici: http://bit.ly/33eeCC1 Daca crezi ca este din argint poate ajunge la cateva sute de lei sau peste 1000.