| edrfgvbhnjm a întrebat:

Dacă am participat la o etapă națională și am obținut mențiune si medalie de argint și nu am primit decât medalia de argint, olimpiada a fost acum un an, ce aș putea să fac ca să pot primi diplomele obținute? Acestea sunt necesare pentru înscrierea la facultate. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Ia legatura cu profesorul care te-a inscris si insotit sau trimite direct mesaj organizatorilor.Succes.

| edrfgvbhnjm explică (pentru dullcat):

Este posibil sa le mai aibă profesorul daca a trecut ceva timp de la olimpiada? Ori după un anumit timp nu mai ai cum să recuperezi diploma?

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mențiunile nu se iau în calcul la facultate.