| tigrul2 a întrebat:

Sa ma las de desen? Abia am flat ca pot desena daca am o imagine in fata https://imgur.com/a/rzc58 am 16 anilaughing

8 răspunsuri:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Nu pot sa vad nimic, dar pare in regula.

| costinvlad a răspuns:

Eu nici asa nu desenez. Deloc nu desenez. Este destul de frumos. Mai bine faci chestii scary iar cu video proiector il pui pe ceva ca sa sperii lumea. E frumos. laughing)))))))))))))

| Yee a răspuns:

Yee!
Nu-i rau deloc!

| DiyanAndorea a răspuns:

Aww esti super, baiatule laughing)))
si eu am 16 ani si desenez doar daca am o imagine in fata

Pot sa fac exact desenele, dar depinde f mult si de dispozitie. Soo daca nu iti iese un desen, las-o pe mai tarziu. Sigur in interiorul tau nu ai chefwinking

Nu te lasa, de ce sa o faci? Poti avansa. Eu de exemplu desenez si pe pereti si se fac banuti frumosi din asta. Poti sa pictezi si pe panza. Chiar si Alvin pe panza si pictat frumos, poate sa fie vandut laughing)

Dar daca nu te pasioneaza pictatul, continua sa desenezi ori alb-negru, ori cu diferite tehnici. Daca tocmai ti-ai descoperit aceasta pasiune,,, intra,, mai mult in ea si documenteaza-te.

Mult succes! happy

| tigrul2 explică (pentru DiyanAndorea):

Multumesc happy o sa aprofundez latura astalaughing

| Anapanda a răspuns:

Nu te lasa, daca esti talentata si iti place poti dezvolta talentul pe care il ai si eventual sa faci si bani.

| tigrul2 explică (pentru Anapanda):

Talentat* sunt baiatlaughing

| Anapanda a răspuns (pentru tigrul2):

A ops nu m-am uitat la nume?