| Daniel235 a întrebat:

Am la engleza de facut un proiect, sa confectionez ceva din materiale pe care le am la indemana, si sa il prezint in engleza. Dar n-am idee ce sa confectionez, vreau ceva mai simplu si frumos, dau funda.

2 răspunsuri:
| Sebe_Cristi_1999 a răspuns:

Poti sa faci un soldat si sa spui ca e garda regala.

| aneliram a răspuns:

Portret al unei colege
Gradina botanica, la zoo, album foto ( aminitiri )- toate sunt cu imagini
Robot, mașină, etc., din carton pe care să poți să il/o descrii,
Copac. floare ( poți să o confecționezi din frunze de la mai multe plante într-o singură plantă.