| George47 a întrebat:

Caut de ceva timp o fotografie artistică care era destul de populară pe Facebook în urmă cu aprox. 3 ani. Avea dimeniunea unei fotografii de copertă și evidenția un bărbat bine lucrat, la bustul gol care citea o carte, stând în pat sprijinit cu spatele de fundul unei femei îmbrăcate provocator. Știu că sunt slabe șansele de a o mai găsi... dar m-am gândit că poate știți voi ceva. big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti acul in carul cu fan laughing

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui sa fim magicieni pentru a ști exact la ce fotografie artistică te referi.
Sunt o groază de fotografii artistice la momentul actual pe Facebook.
Deci, slabe șanse sa găsești pe care o vrei tu.