| StArLyLy31 a întrebat:

Salut TPUbig grin
Sunt in clasa a 8-a si vreau sa dau la Liceul de Arte Carmen Sylva din Ploiesti.E in zona mea,eu voiam la Nicolae Tonitza dar nu era in zona.
Imi puteti spune cum e acolo, mai pe scurt, totul despre el? Am citit si pe site-ul lor dar as vrea de la cineva care a fost sau e acolo.
Multumesclaughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut o casa in Galați ce avea gardul cumva din cărămida, mai mica, și fier forjat, dacă nu l-a schimbat, îți zic strada in privat dacă vrei happy