| Marias_Nicolae_1992 a întrebat:

Salutare, are cineva idee unde as putea urma cursuri de arta in Brasov? Mai exact in desen, si cursuri de muzica, dar si alte cursuri ce tin de domeniul IT, mecanic? Va rog frumos daca stie cineva si ma poate ajuta! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Leonard08 a răspuns:

Incearca la fortele de munca.
Si in plus, daca esti somer, poti face gratuit astfel de cursuri.

| Alupei_Stefan_2003 a răspuns:

Recomand să intrați pe acest link și din caz de doriți să achiziționați, achiziționați-l!
Sunt cursuri care arată pas cu pas tot ce înseamnă muzică și cum să canți bine
https://3baaamw-zlgr5pdbj1w9fzzc0u.hop.clickbank.net