| Alle13c a întrebat:

Stiti cum se numeste miscarea aceea de dans din maini : misti o mana apoi pe cealalta in valuri. si inca o miscare cu picioarele : aceea a lui Michael Jackson [mersul cu spatele] sper ca ati inteles si ma puteti ajuta happy Daca stiti ceva despre tutoriale ca sa pot invata si aceste miscari va rog sa imi dati, dau FUNDAA :*

Răspuns Câştigător
| Crissa16 a răspuns:

Moonwalk :*

1 răspuns:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Prima mişcare nu ştiu cum se numeşte, dar a doua, cea cu mersul, se numeşte "moonwalk".