| alecsa98 a întrebat:

Stiti cumva cand va aparea volumul 3 din "micutele mincinoase" pana acum au aparut primul si al doilea. M-am interesat si dincate am auzit in total sunt 8 iar autoarea mai scrie 2big grin. Si as vrea sa stiu cand vor aparea si continuarile.

Răspuns Câştigător
| Ralucutza_6534 a răspuns:

Al doilea volum a aparut la 3-4 luni dupa primul, asa ca probabil al treilea va aparea prin septembrie. Acesta se va numi "Perfect". Acesta este un link pe care poti vedea coperta cartii: http://prettylittleliars.us/photos/albums/userpics/10004/UK004.jpg. Sper ca ti-am fost de ajutor! :) Cartila sunt super tari!