| DoroteeaH a întrebat:

Știți cumva pe ce site pot sa găsesc radiera plastică?
Ideea e că nu vreau să plătesc 20 de lei în plus, pe transport, deși comanda vine din orașul meu.
Voi da fundița utilizatorului care mă sfătuieste cu cel mai bun site, multumesc mult!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/2Tnun60 Transport gratuit, dureaza pana la 45 zile dar daca nu vine primesti banii inapoi. Platesti cu cardul si in cazca nu vine ti se returneaza banii pe un cont bancar in 14 zile.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Din pacate nu sunt sanse sa gasesti cu livare gratuita, cel mult doar daca site-ul nu are pormotie de gen comanzi de x lei, livrare gratis.

| oz_1736 a răspuns:

Cauta la contact un nr de telefon, suna si intreaba unde este adresa fizica a magazinului si te duci personal, daca depozitul e la tine in oras

| ileana8cosanzeana a răspuns:

Comanzi pe www.pictorshop.ro si optezi pentru ridicare din magazin (sunt 3 locatii magazin Pictor in Bucuresti). Exista si oferte cu transport gratuit prin curier.