| carminaburana43 a întrebat:

Va place opera si ce piese de opera?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Imi place opera la nebunie si mi-e foarte greu sa aleg un...top al preferintelor. In orice caz, corurile din operele lui Verdi, Habanera lui Bizet, E luccevan le stelle de Puccini si alte inca vreo 100 ar fi in ...Top 10.

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu nu prea imi place.happyFiecare cu gusturile luiwinking

| yinyang a răspuns:

Toreadorul happy si tot ce e de la Carmen de Bizet...

| cLaudYu a răspuns:

Nici mie nu-mi placebig grin

| Gabry a răspuns:

Am fost de multe ori la opera, cred ca piesa mea preferata este Baiadera, si mai era una cu pirati dar am uitat-osad

| Gabry a răspuns:

* am uitat numele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la nebunie love struck mai ales cand am castile in urechi :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la nebunie love struck mai ales cand am castile in urechi
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marsul funebru. Vreau sa gasesc un cd sa-l trimit cadou...

Răspuns utilizator avertizat