| denisa2009 a întrebat:

Va uitati azi la meci? Joaca steaua ...hai steaua hai steaua!

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Nu ma uit...pentru ca nu ma pasioneazahappy:p

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Meciul s-a terminat 3-1 pentru Steaua.Au inscris Petre Marin 1 gol si Stancu 2 goluri.

| Swabia a răspuns:

Nu ma uit! Da`audlaughinglaughing...tv`ul e dat la sonor mare...asa ca deageaba ca vrea ca nu vrea trebuie`sa aud!laughing)laughing

| Swabia a răspuns:

Tocmai am primit un mass ca Stancu a dat gooool!laughing)laughing)happy

| cristi27 a răspuns:

Ce eurogol a dat stancu...2-1 pentru steaua.Forza steaua

| Ellena a răspuns:

@sweetcandy nu te uitai k nu te pasiona... dar tot te-am tinut eu la curentlaughing...

Fortza Steauapeace signpeace sign

| Encore a răspuns:

Cand eram si eu microbist (adica pana anul asta am tinut cu Dinamo am sperat sa ia titlu) uram steaua si eram doar Dinamo Dinamo, acum tin cu fotbalul romanesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da