| RaduRobertRO a întrebat:

Voi ati auzit de Bogdan Teches? Care e secretul lui de este atat de urmarit? Ma uit pe canalul lui de Youtube si nu pricep de ce m-as abona. https://bucuresteni.info/bogdan-teches/

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi-a plăcut seria când făcea mișto de serialu lu andra gogan, chiar avea glume bune și și-a dat interesu și cu editu, în rest alte clipuri ale lui mă plictisesc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pare a fi pentru fetite de 14 ani. Poate de aia nu pricepi de ce

| raMLesS a răspuns:

E cel mai tare yubuer din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unora le place hazul lui. Nu trebuie sa intelegi tu, inteleg altii happy

| MValentin a răspuns:

Reacțiile lui plus glumele plus efectele merita chiar subscribe

| iuliaOK a răspuns:

Pe lângă ca este amuzant, se vede ca muncește foarte mult pentru clipurile lui. Nu prea mai găsești content ca al lui în România