| HolyDiver a întrebat:

Voi ce ati schimba la piesa Romeo si Julieta daca ar fi ca voi sa o scrieti in zilele noastre? Si de ce?

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Vârsta lui Romeo. Populaţia modernă n-are nevoie de pedofili.

| Dumnezău a răspuns:

As da foc la manuscris; cartea asta e scandaloasa, cliseica, si slaba.Pe deasupra, mitul astora doi, a mai si invatat prost printesicile plangacioase post-relatii din zilele noastre.

| SMarius a răspuns:

Julieta sa nu se sinucida dupa ce se trezeste...sa il planga o vreme si apoi sa treaca peste!

| irina41099 a răspuns:

As schimba finalul.Nu-mi plac finalurile triste.