| NobodyCanSeeMe a întrebat:

Vreau sa intru in chestia asta de arta digitala.
Niste desene de ale mele https://imgur.com/a/qKpKcKq.
Cu cat as putea vinde un portret, un logo/avatar sau un banner?
Uitati-va la pozele de acolo si va rog sa-mi spuneti cu cat as putea sa vand lucrurile luand in calcul nivelul de desenat la care sunt.
Si cum as putea sa fac tranzactia? Pe ce sa cer banii? In ce cont sa-i pun? Ca nu am cont de banca, pot face un cont de paysafe? Sau ceva?
Si cum pot sa ma asigur ca nu is furat gen sa dau poza si el sa nu imi dea banii, sa pun watermark?
Vreau cat mai multe sfaturi.
Multiumesc anticipat

1 răspuns:
| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

E greu de explicat. Dar ai intrat in domeniu putin gresit, daca vrei da mi un mesaj pe insta @jvkks si iti explic mai multe, ce programe se folosesc pentru logo, cum gasesti clienti, reali sau internet, poate daca te intereseaza si un job cu bani nu foarte multi dar sa si inveti foarte multe pentru alt job cu bani mai multi, iti astept mesajul