| thegoodoltimes a întrebat:

A incercat cineva Telom-R Emoții pentru examenul auto practic? Am avut emotii cand am dat examenul si am picat(imi simteam picioarele de mamaliga si mainile la fel, nu am mai fost atent la nimic, etc), intre timp am luat mai facut peste 10 sedinte suplimentare si urmeaza sa am urmatorul examen practic.Instructorul imi spune ca eu conduc bine, atat ca trebuie sa imi stapanesc emotiile.Am fost la farmacie si i-am spus si mi-a recomandat Sedatif PC,dar dupa administare am condus o sedinta si deja incepusem sa fac cateva greseli,si il simt ca ma face putin fuzzy in cap nu stiu cum sa explic altfel,nu mai aveam aceeasi claritate. Am vazut pe internet ca exista Telom-R Emoții, zice ca este natural, costa si putin mai mult dar sunt curios daca a incercat cineva si isi face efectul.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu unul nu cred ca un simplu supliment te poate scapa de emotii!
asa iti este felul, ar trebui singur sa gestionezi aceasta emotie oarecum nejustificata, atata timp cat ai zis ca te descurci destul de bine in a sofa pentru traseu
insa poti incerca si Telom-R Emoții daca crezi ca te va ajuta chiar si putin si daca ar fi un efect "placebo" si tot va fi mai bine decat nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Nu lua pastile cand ai examenul auto, ca-l pici!
Pastillele iti blegesc toate simturile si nu mai poti fi super-atent la condus, nefiind capabil sa gandesti rapid, ca sa iei deciziile corecte in fractiunile de secunde cand esti in trafic.

| sweetys a răspuns:

Cand vei iesi in trafic de unul singur, ce vei face? O sa o tii pe calmante? Incearca sa iti dai seama ce iti cauzeaza acele emotii: ca iti moare motorul, la pietoni, sens giratorii etc. Fiecare om are zile mai bune si mai putin bune cand vine vorba de condus. Ca sa nu zic ca majoritatea examinatorilor "nu vad " multe greseli, si vor sa vada ca esti sigur pe tine si ca nu te pierzi, faptul ca nu ai tinut banda nu o iau din prima in serios, abia de la a3a abatere incepe sa noteze.