| Ionut01 a întrebat:

Am auzit la un baiata ca a vazut o masina cu 6 trepte
ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| secret_2599 a răspuns:

Adica are 6 trepte de viteza. Cum are spre exemplul Logan-ul 5 trepte, sunt unele masini cu 6. Acum depinde ca masina de care spui tu poate era 5+1 adica 5 viteze normale + 1 marsalier(mersul cu spatele). Daca nu te-am lamurit spune-mi. Funda?

7 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Ionut are 6 trepte de viteza deci 1, 2, 3,4,5,6 + marsalier.
bine chestia asta este la modele mai noiwinking

| heddy10 a răspuns:

Adica are 6 viteze. Ele se cupleaza din schimbat-or(stii, chestia aia care iese dintre scaunele fata)cum zice si - secret - ca la logan numai ca acum pot fi 5+1 sau 6 viteze de rulat.

| express11 a răspuns:

6 trepte adica sase viteze, are cutia cu sase trepte de viteza

| UNHleaSHD a răspuns:

6 trepte de viteza.

| clau123 a răspuns:

Adica are 5 trepte + 1 adica 5 viteze plus marsalier

| Biu90 a răspuns:

Inseamna ca masina aceea are 6 trepte de viteza sau altfel spus 6 viteze.

| lilita a răspuns:

6 viteze! funditsă?