| georgeul1337 a întrebat:

Salut, acum câteva zile am luat permisul de motocicletă dar înca nu m-am gândit ce motocicletă să-mi iau, eu fiind începător. Vă rog să-mi lăsați o listă cu motocicleta bune până în 5000 euro.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La ce ai nevoie de motocicleta tu stii, sunt multe accidente si in românia se circula haotic, sunt multi drogati la volan si te pot lovii si ori iti pierzi viata ori te alegi cu oase rupte, asta vrei? Da o in colo de motocicleta e periculos sa ai asa ceva in Romania.

| anonimg a răspuns:

Sfatul meu este să te rezumi la un scuter pentru primii doi ani; pentru experiență. Riscul de a-ți pierde sănătatea sau viața sunt mult mai mici. Pentru că un scuter este mai ușor de ținut în frâu.