| NuConteazaShinee a întrebat:

Am cateva intrebari despre mazda 3!
Despre fiabilitate...dar asta nu e prea important!?
As vrea sa stiu despre manevrabilitate si comfort si mai ales despre insonorizare la viteze de 120+ km/h
Sensibilitatea volanului
Confortul general la tinuta de drum!

Dau funda desigur

Răspuns Câştigător
| borz a răspuns:

Mazda 3 se tine bine pe drum etse fiabila in 2011 a fost votata cea mai manevrabila masina, motorul suna excelent mai ales dupa 130-140 km/h cu volanul nu ai probleme se scutura putin ca la orice alta masina.Despre confort scaunele si inaltimea acestora se face dupa inaltime deci nu o sa ai probleme prea mari.big grin