| AllCapone a întrebat:

Am cumparat o skoda fabia motor 1. 4Golf,benzina din Olanda,tot ei i-au montat inst GPL omologat in carte.
Nu m-ai trece de pe benzina pe gaz, nici pe loc nici in mers nici manual.
Va rog un specialist sa raspunda, fara commuri degeaba sau inutile.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Noi nu putem face nimic, du-te aici in Romania la cineva care monteaza asa ceva, la o firma mai pe scurt care se ocupa cu asemena lucruri.Succes!