| BubuMRC a întrebat:

Cati litri de benzina consuma la suta de km skoda fabia cu motor de 1.2?

Cam cat costa anvelopele de iarna pentru aceasta masina?

Multumesc

4 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

6.5 %. Consumul a fost facut pe traseul Pitesti-Constanta (Mamaia) + un drum la Eforie Nord dus, intors.
Sau 8.3 la suta, in oras.
Avelopele: sunt cam 1000 de ron!

| RMihai a răspuns:

1.2 16v? 7 8 la suta de km (in oras) 5 6 (afara),depinde si stilu in care conducihappy, legat de anvelope, depinde 120 150 de lei anvelopa, eu imi voi lua din auchanwinking

| NicuNicolae24 a răspuns:

Gasiti in link-ul de mai jos preturi si modele pentru marca de masina dorita.

https://www.janta.ro/wheelsportal/84677/start

| doctorhouse a răspuns:

Consumul depinde de model si anul fabricatiei insa pentru anvelope de iarna pentru Skoda Fabia vei gasi aici toate tipurile si preturile posibile: www.anvelopex.ro/anvelope-skoda

Intre timp a venit vara, asa ca posibil sa te reorientezi spre anvelope all-season sau de vara.