| Delocimportant a întrebat:

Am domiciul pe judetul Cluj, iar eu locuiesc in Suceava. Vreau sa dau sala, insa trebuie sa ma duc la Cluj sa o dau. Stiu ca, daca iau sala, ma va programa la oras. Cum pot sa fac sa fiu programat mai repede? Pot solicita acest lucru undeva sau totul merge pe spaga? Am mai dat o data sala (am picat apoi la oras), si am fost programat peste doua luni la oras. Ce pot face sa fiu programat mai repede?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu se poate vorbi aici de acele "atentii".
Dar raspunsul e da, cu ele ai sanse la o programare mai urgenta.
Dar trebuie sa fie anuntata treaba, nu te duci si ceri ca la alimentara, ca au camere... Trebuie sa vorbesti cu cineva din domeniu, de exemplu cu instructorul.
Daca dadeai in Suceava stiam unde sa te trimit.

| RazvanFlorea1993 a răspuns:

La Constanta la fel suntem programati, peste o luna jumate, doua.
Mai repede nu ai cum sa fii programat la traseu.
Dupa parerea mea, cred ca femeile de la birou lasa 2-3 locuri libere in fiecare zi si ii programeaza pe cei care le dau bani.
Nu ai ce sa faci, asta este. Asteapta 2 luni.