| Daniiblu a întrebat:

Am imprumutat un aparat foto Kodak M753 de la cineva si i-am spart ecranul. Se aprinde, dar nu se vede nimic, decat spartura. Am intrat pe un site si am gasit Display pentru el la 14 euro. Unde as putea sa merg cu el sa-i schimb displayul? P. S. : In Severin.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu e adevarat ca iti ia nu stiu cate milioane in jur de 50 de lei si poti rezolva problema la un Germanos original nu magazin luat in franciza de la Germanos, intrebi si u daca asigura service si daca nu la un magazin de reparatii telefoane mobile!

1 răspuns:
| furios4you a răspuns:

Nasol. o sa iti ia cam 1-2 milioane doar manopera. de aceea nu imprumut niciodata nimic de valoare. ii cumperi altu nou si gata