| eexplod a întrebat:

Am legat 100 de leduri la firele de la mufa brichetei auto, as dori sa stiu daca este perivilos.multumesc.

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu stiu daca este perivilos, dar nu puteai si tu sa iti impodobesti un brad, ca toata lumea?

| mgtow a răspuns:

Improvizatiile facute fara cunostintele unui specialist in domeniu pot fi periculoase, campanie realizata de e-on si ministerul romaniei.

| 0rlando a răspuns:

Led-urile au un consum de curent foarte mic, deci n-ar trebui să ai nici un fel de problemă, numai să nu le uiți pornite, că nu se știe niciodată ce se poate întâmpla.
De curiozitate, pe unde ai pus led-urile?

| SoulReaver a răspuns:

Eu cred ca e perivilos doar daca le lasi aprinse fara motorul pornit. Ai toate sansele sa ramai fara baterie daca se aprind... cred ca 100 sunt cam multe.

| EddiWeed a răspuns:

Ai avut ceva de muncahappydaca ai facut treaba bine nu are de ce sa fie periculos

| Ford a răspuns:

Depinde cum le-ai legat. Daca ai facut treaba buna n-ar trebui sa ai probleme.