| Kheros739 a întrebat:

Am luat un meșter de masina si nu gasesc o aplicatie de Android buna pentru el. Adică am gasit ceva dar pe mine mă interesează să văd erorile si sa le sterg. Doresc o aplicatie care sa imi ofere multe informatii despre masina. Funda. Mulțumesc
https://imgur.com/a/vkDBXYW

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Bănuiesc ca ai luat un tester, nu un meșter. Din păcate aceste dispozitive comunica doar cu ECU si nu pot face mai mult decât sa citească câțiva parametri si erorile stocate in memoria ECU si sa le șteargă.
O aplicație mai completa decât Torque, pe care probabil ai primit-o deja împreună cu dispozitivul, e greu sa găsești.