| Mario1999 a întrebat:

Știe cineva ce model de mașină este cea din poză? Mulțumesc aniticipat.
https://imgur.com/a/gYr7T

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Ford Mondeo 1995.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ford Mondeo mk1.
O masina data naibii, daca ma intrebi pe mine. Mi-a marcat copilaria, intr-un mod foarte placut laughing
Motoarele 1.8 TD de pe ele "rupeau", iar tinuta de drum era impresionanta (doar e Ford day dreaming ).

| Mario1999 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mersi de răspuns. Mi-a dat altcineva răspunsul corect înainte. Interesante experiențe ai avut și tu cu ea. big grin

| collapse2001 a răspuns:

Cred ca este un ford focus mai vechi, din 1999-2000, modelul pentru piata americana

| Mario1999 explică (pentru collapse2001):

Mulțumesc de răspuns, dar am primit alt răspuns cu varianta corectă.