| paul94 a întrebat:

Am nevoie de un eleron de Daewoo Tico second-hand. Sunt din Bucuresti!

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Du-te in targ la vitan ca e plin de Tico. Am fost saptamana asta si erau cel putin 30 de vanzare pe care le-am vazut eu si nu m-am uitat dupa Tico, mi-au sarit in ochi!

| paul94 explică:

FurtunaDiesel eu nu am intrebat ca sa ma aflu in treaba, dar tu mi-ai dat intocmai acest raspuns...ca sa te afli in treaba, iar tu viorel1986 fa-ti reclama la site sau mai bine zis prostie de blog de 2 bani facut gratuit in alta parte...sau macar la o intrebare care solicita cauciucuri!