| Laurrius a întrebat:

Am nevoie sa livrez si imi trebuie o bicicleta rapida. Unde gasesc si ieftina si rapida?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Iefitna rapidă și buna nu este. Caută ceva pe olx dacă nu vrei să dai banii ca să-ți faci jobul bine

ex:

https://www.olx.ro/d/oferta/bicicleta-fara-pedale-IDdEdce.html#e153acf76d

| sierra1 a răspuns:

N-ai de ce, cu plăcere

| Wr3nch a răspuns:

Defineste ieftin

| NonZarek a răspuns:

Cea mai buna varianta este olx. Găsești biciclete super bun e la preț decent.

Sa nu faci greșeală sa cumperi noua, e dublu prețul ei fata de sh.

| sierra1 a răspuns (pentru NonZarek):

"Sa nu faci greșeală sa cumperi noua"

nu extrapola sfaturile proaste urmate de tine, altora

| NonZarek a răspuns (pentru sierra1):

Nu sunt sfaturi proaste, dacă tu consideri ca este bine sa cumperi una noua, sa dai o suma uriașă doar pentru a te plimba si a livra, atunci ești în pierdere, mult. Fiecare cu moftul lui, iar sfatul pe care i l am dat îl va ajuta sa economisească bani.

| sierra1 a răspuns (pentru NonZarek):

" NonZarek: sa dai o suma uriașă doar pentru a te plimba"

din ce scrii rezultă că nu ți-ai luat niciodată vreo bicicleta. Repet ce i-am spus celuilalt : nu extrapola sfaturile proaste urmate de tine, altora