| Moto4568 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu programarea la traseu. Dupa ce am luat sala imi arata ca pot sa ma programez la traseu pe calculator dar nu am facut-o pentru ca nu stiam in ce zi eram liber asa ca politistul m-a chemat la el, a scris cate puncte am luat pe dosar, mi l-a luat + nr de tel. si a zis ca o sa ma contacteze in urmatoarele zile pentru programarea la traseu. Eu stiam ca se fac programarile la un ghiseu si ca ramane la tine dosarul. Cine a mai trecut prin asta poate sa imi spune cum decurge procesul? Sau daca iti mai da dosarul inapoi. pentru ca asa ar trebui. Multumesc!

1 răspuns:
| ioana748 a răspuns:

Normal era ca dosarul sa ramana la tine si sa te programezi singur la ghiseu.
Poti suna si instructorul sa l intrebi despre aceasta situatie.
Asteapta cateva zile si daca nu te contactează mergi si vezi ce se intampla cu dosarul tau.
Ciudat.