| Rony23 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei din Brasov si anume: Ce scoala de soferi (B) imi recomandati dintre:ACR, Trotus, Kronvic

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu zic sa te duci la Casadi si inainte sa dai proba de conducere vorbeste cu patronul scolii ca sa nu iti cada Dima pentru ca ala o sa te nenoroceasca si pierzi bani cu el, ii place sa pice persoane de sex masculin. Eu il stiu bine ca mi-a cazut la autobuz si camion, n-am facut nimic gresit si imi baga motive aiurite sa ma pice.

| AgathaRo a răspuns (pentru mgtow):

Eu am dat cu Dima si nu a avut nimic de reclamat.