| andrei099686086 a întrebat:

Am o laguna 2 2006 Initiale Paris cu bluetooth si cand sun pe cineva, se aude doar in boxa dreapta fata...Cine imi spune cum sa fac sa se auda in toate, primeste funda+Multumiri din partea mea!

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Verificați cu un tester dacă vă indică vreo eroare de funcționare dacă este un echipament montat din fabrică. Dacă, nu un bun electronist, cu schema, dacă o aveți, electronică a mașinii sau sistemului, verifică unde este o întrerupere de curent.