| Daniel_4881 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul! mi se tot restarteaza din 5 in 5 secunde...nici nu apuca sa intre macar in bios...si daca il lovesc tare cu picioru se aprinde monitoru si isi revine. Apoi in maxim 20 de minurte se restarteaza iarasi si face la fel pls

6 răspunsuri:
| Trinitygen a răspuns:

Probabil e veche sursa sau ai ceva care supra-incalzeste calculatorul. Sterge bine-bine praful din interior. Si eu am avut o problema asemanatoare si l-am curatat si BANG a mers.

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel_4881 explică:

laughingrolling on the floorce tare...esti amuzant rau rolling on the floor

| ghibaflo a răspuns:

Misca un pic cooleru, si eu am patit ceva de genu`laughing
Numa ca eu nu il lovesc

| maryy a răspuns:

Eu iti recomand sa chemii pe cineva care se pricepe laughing si sa nu-l mai lovesti cu piciorul...laughing

Răspuns utilizator avertizat