| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari 1: Cat timp dureaza ca instructorul sa te inscrie la scoala de soferi.

2: Cat dureaza scoala de soferi am inteles ca undeva la o luna.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat este de aglomerat este instructorul sau instructorii de la scoala respectiva, ca vara sunt mult mai multi cursanti si scoala poate dura chiar 2-3 luni.

| mi25 a răspuns:

Depinde de localitate si scoala de soferi.

| adryang78 a răspuns:

Școala durează cam o lună și jumătate, două. În funcție de frecvența cu care faci orele de condus și dacă le faci pe toate.
Instructorul te poate înscrie oricând, depinde de numărul de elevi pe care-i are.

| Dannnnii a răspuns:

La mine a durat 3 luni, din decembrie pana in februarie. Depinde de instructor.