| CristianXP25 a întrebat:

Am si eu o intrebare cum pot cauta acel model de spoiler. https://www.olx.ro/oferta/audi-a4b6-2002-IDadPQz.html#d9 1726d679.
deoarece ..este singuru' a4-b6 cu acel spoiler. fata de altele...
Funda! :)

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Acel "spoiler" sau altfel spus, bara, il gasesti la tot coltul, la dezmembrari.
De ce? Pentru ca este bara de A4B7.
Iar daca te uiti mai atent, observi ca si capota este alta, sunt alte faruri etc, toate elementele din fata sunt de B7.

Daca esti interesat, poti face si tu aceea modificare, dar nu stiu daca merita.
Sunt ceva piese de schimbat, aripile trebuie modificate, sau mai simplu, inlocuite cu unele de B7 (dar dupa o sa difere linia caroseriei, la B6 e dreapta, la B7 e intrata in interior aceea dunga) deci, daca vrei sa fie cat de cat treaba buna, se modifica aripile tale actuale si se pune partea din fata de B7.