| AlamariuAdrian a întrebat:

Am și eu o problemă
Eu am o navigație care dacă pui semnalizarea, apare ca un fel de scăriță care îți arată pe display-ul navigației direcția unde îndrepți volanul.
Astăzi am spus semnalizare și a rămas blocată navigația, adica dacă apeși pe ecran îți apare un mini meniu și nu te lasă să navighezi pe ea
ce aș putea face?
Am nevoie urgent de ajutorrrr!

4 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Nu mai dai semnal si gata

| Simpatic a răspuns (pentru DonMoldo):

Pai si cum le arati celorlalti participanti la trafic ca tu schimbi directia de mers? scoti o mana pe geam precum in The Flintstones?

| DonMoldo a răspuns (pentru Simpatic):

Eram ironic daca nu ti ai dat seama

| Simpatic a răspuns (pentru DonMoldo):

Ok happy