| AlexaDany a întrebat:

Am un Audi A 4 8 E avant 2.0 BPW 2006, am dat sa îl deschid azi din telecomanda nimic, nici o reacție, am deschis din cheie mașina ma urc nici o lumina nici un bec în bord nimic mort tot am pus contact nimic, pauza care credeți ca ar fi problema eu zic ca e bateria descărcată, ce sugerați car ar fi mai bine sa fac sa rezolv problema? Sa fie altceva? Precizez ca mașina am pornit-o în urma cu 2 săptămâni de atunci a stat în parcare, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Cum a zis si void pare bateria masinii
incearca cu un redresor sa o incarci, cu siguranta va porni
daca bateria masinii este mai veche de 6 ani sa te gandesti sa o inlocuiesti cu una noua

| AlexaDany explică (pentru Simpatic):

Pai nu am un redresor, aș putea să încerc să iau curent de la o alta mașina cu cablurile de transfer?

| Simpatic a răspuns (pentru AlexaDany):

Da,merge si asa!

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Bateria.